Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Hello Kitty İle Diş Tedavisi Oyunu

Hello Kitty İle Diş Tedavisi Oyunu

Hello Kitty İle Diş Tedavisi Oyunu

Hello Kitty İle Diş Tedavisi Oyunu

Get Adobe Flash player

Son zamanlarda küçük kız çocuklarının vazgeçilmez simgesi olan Hello Kitty oyunlarda da gözükmeye başladı. Masal karakterlerinin yanı sıra farklı karakterlerin de yer aldığı tedavi oyunlarında küçük bir kızın diş tedavisi ile ilgili bir oyun önermekteyiz. Meraklısı için Hello Kitty İle Diş Tedavisi oyunu çok eğlenceli gelecektir.

Hello Kitty İle Diş Tedavisi oyunu, küçük bir kızın sorunlu dişleri için tedavi edilme sürecini kapsamaktadır. Güzel kız, bir Hello Kitty hayranıdır. Kendisini son zamanlarda oyunlara kaptırmış ve yeme, içme ya da fiziksel sağlığına dikkat etmemiştir. Annesinin sözünü dinlemeden oyunlarına devam eden sevimli kız, diş ağrıları çekmektedir. Dişlerine bakımı ihmal eden küçük kız artık dişlerini tedavi ettirmek istemektedir. Burada tedavi için gerekli yönlendirmeyi sizler yapacaksınız. Küçük kızı sağlığına kavuşturmalısınız. Tedavi yine Hello Kitty imajlı malzemeler ile yapılacaktır. Küçük kız bu duruma çok seviniyor ve huysuzluk çıkarmıyor. Ekranda farklı aksesuarlar da var; dilerseniz dişlerine takabilirsiniz. Küçük kız beyaz dişlerine kavuştuğunda çok sevinecektir.

Bir önceki yazımızda Bebek Monster Diş Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Bebek Monster Diş Tedavisi, Bebek Monster Diş Tedavisi Oyunu ve Monster hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top