Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > İkiz Barbie’lerin Spa Günü Oyunu

İkiz Barbie’lerin Spa Günü Oyunu

İkiz Barbie'lerin Spa Günü Oyunu

İkiz Barbie’lerin Spa Günü Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzel prenses fenomen Barbie servüvenlerine ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Barbie ile pek çok oyuna rastlamıştık oyun sitelerinde ya da uygulama sitelerinde. Tedavi oyunları ve giydirme oyunları kategorisinde kendine fazlasıyla yer veriyor. Bugün ise bir bakım oyununda göreceğiz onu. Barbie ikiz kardeşi olacak bir karakterle bizleri eğlendirecek gibi gözüküyor. İkiz Barbie’lerin Spa Günü oyunundan büyük keyif alacaksınız.

İkiz Barbie’lerin Spa Günü oyununda amaç oyunumuzun isminden de anlaşılacağı gibi ikiz kardeş Barbie’lerin bakımı ve temizliği ile ilgili olacaktır. İkiz güzeller bakımların çok önem vermektedirler. Ancak son günlerde işleri dolayısıyla bakımına ve Spa’ya pek vakit bulamadılar. Spa ve bakım için acil bir şekilde yardım beklemektedirler. Bunun içinde bakım merkezine giderler ve bu iş için siz görevlendiriliyorsunuz. Haydi durmayın ve Barbie ile ikizini mutlu edin.

İlk işleminiz bakımını yapacağının kızı belirlemek olacaktır. Sonraki işlem ise bakıma başlamak ve çok güzel bakım kürlerini üzerlerinde uygulamaktır. Ekran sizleri yönlendirecek ve tüm işlemleri kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

 

Bir önceki yazımızda Çiftçi Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Çiftçi Barbie ve Çiftçi Barbie oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top