Buradasın
Ana Sayfa > Diyet > İnceltici Krem Markaları

İnceltici Krem Markaları

inceltici-krem-markalari

İnceltici krem uygulamak kalça, bel ve basenlerin görünümünde ciddi bir etki yapmaktadır. Bu kremler düzenli olarak kullanıldığı takdirde kan akışını hızlandırarak bölgedeki yağ yakımını hızlandırmaktadır. Bu yazımızda başarılı inceltici krem markalarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

İnceltici Krem Markaları

 

  • Voit L-Carnitine

Bu krem daha çok baldır ve bel bölgelerine özel olarak hazırlanmıştır. Düzenli kullanıldığında düzensiz şekilde depolanmış olan yağların yakılmasını sağlamaktadır. İçeriğindeki biber özleri dokuları ısıtarak daha hızlı yağ yakılmasını sağlamaktadır. Biberin yanı sıra nane ve lavantanın da yağ yakıcı özelliği bulunmaktadır. Bölgeye masaj yaparak yedirmeniz ve sıcak tutmanız gerekmektedir.

 

  • Nives My Silhouette Sıkılaştırıcı ve İnceltici

Günde 1 ya da 2 defa sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulandığında 3 cm e kadar incelme sağladığı görülmüştür. Anason ve beyaz çay özü içeren krem zayıflama değil bölgesel incelme ve sıkılaşma sağlamaktadır.

 

  • Matrigen PPC

Ana maddesi soya olan bu krem bitkisel özlerden oluşmaktadır. Emilimi oldukça kolay olan bu krem aynı zamanda selülit görüntüsünün de azalmasına yardımcı olmaktadır. Günde bir defa uygulanması gereken krem tüm cilt tipleri için uygundur. Ancak hassas ciltlerde hafif kızarıklık ve yanma hissi oluşabilmektedir.

 

  • Vichy Aqua Destock 2 in 1 Sıkılaştırıcı ve İnceltici

Bacak ve bel bölgesi için tasarlanmış olan bu ürün selülite de iyi gelmektedir. Bir ay boyunca düzenli kullanılması durumunda gözle görülebilir sonuçlar vermektedir. Kafein içeren yapısıile kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımını sağlar.

 

  • Dermolab İnceltici Krem

Özel içeriği ile diğer kremlere oranla daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayan bu krem 10 günlük kullanım sonucunda %10 luk bir incelme sağlamaktadır. Oldukça beğenilen ve sıklıkla kullanılan bir üründür.

 

  • Guarana İnceltici Krem

Deri altına hızlı bir şekilde nüfuz eden bu krem guarana bitkisinin özlerini içermektedir. İncelme sürecinde ortaya çıkabilecek olan çatlakları önleyici bir içeriğe de sahip olan Guarana Krem aynı zamanda içeriğindeki buğday yağı ile cildi nemlendirmektedir. Her gün kullanıma uygun olan bu krem 1 cm lik incelme sağlayabilmektedir. Özellikle yatmadan önce kullanılması etkiyi artıracaktır. Basen, karın ve bel bölgesine uygulayabilirsiniz.

 

  • Qzone İnceltici Krem

Ozonlanmış zeytinyağından oluşan bu krem yağları yakarken aynı zamanda cildinizi nemlendirerek daha yumuşak bir görünüm kazanmasını sağlar. 10 gün gibi kısa bir sürede etkisini gösteren krem 2 cm lik incelme sağlar. Isırgan, soya yağı, okaliptüs, adaçayı ve tarçın özlerinden meydana gelen bu ürünü her gün kullanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımızda Mankenlerin Yaptığı Diyet başlığı içeren makalemizde manken diyeti programı, manken gibi olmak için diyet ve mankenlerin yaptığı diyet hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top