Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > İrem’in Tedavisi Oyunu

İrem’in Tedavisi Oyunu

İrem'in Tedavisi Oyunu

İrem’in Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Tedavi ve ameliyat oyunları küçük çocukların vazgeçilmez uygulamalarıdır. Bu küçük ve başarılı uygulamalarda genellikle yabancı isimli masal karakterleri görsek de zaman zaman tanıdığımız Türk isimleri de bulunmaktadır. Bugün sizlere önerimiz İrem’in Tedavisi oyunu olacaktır. İrem’in Tedavisi oyununu oynarken hem eğlenecek hem de çok seveceksiniz.

İrem’in Tedavisi oyununun amacı sevimli kız İrem’in hastalanmasını ve tedavi edilmesini konu etmektedir. İremi başlayan son bahar mevsimine aldırış etmemiş ve son günlerde soğuk havalarda ince giyimler giyerek dışarıda oynamıştır. Birkaç gün boyunca böyle devam eden İrem soğuk algınlığına kapılmış, üşütmüş ve hasta olmuştur. Bitkin düşen İrem ailesi tarafından apar topar hastaneye götürülmüştür. Tedavi için hastaneye götürülen İrem’e acil bir şekilde tedavi şart. Küçük kız için doktor görevi sizlerindir. Yanında bulunan hemşire sizleri yönlendirecek ve ekranda bulunan malzemeleri eksiksiz kullanmanız gerekecek. Öncelikle ateşini ölçmeniz gerekiyor. Ardından ise steteskop cihazı ile muayenesini başlatın. İlaç vererek ateşini düşüreceğiniz İrem sağlığına kavuştuğu taktirde çok mutlu olacak, sizlere teşekkür edecektir.

 

Bir önceki yazımızda Apple White'ın Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Apple White, Apple White'ın Tedavis ve Apple White'ın Tedavisi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top