Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > İş Adamı Minnion’un Diş Tedavisi Oyunu

İş Adamı Minnion’un Diş Tedavisi Oyunu

İş Adamı Minnion'un Diş Tedavisi Oyunu

İş Adamı Minnion’un Diş Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Sevimli Hırsız Minnion karakterini duymuşsunuzdur. Çizgi film olsun, oyunlar olsun çeşitli alanlarda ekranlarda çocukların fenomen yüzü olmaya başladı. Bu güzel karakter de özellikle küçük ve tedavi oyunlarına da konu olmaya başladı. Farklı halleriyle görmeye alışık olduğumuz Minnion bu sefer karşımıza iş adamı tiplemesi ile çıkıyor. İş Adamı Minnion’un Diş Tedavisi oyununu oynarken çok eğleneceksiniz.

İş Adamı Minnion’un Diş Tedavisi oyununda Minnion iş adamı rolünde ve dişleriyle ilgili sorun yaşamaktadır. Bu sorunlar ilgili tedavi olmak istemektedir. Minnion, son günlerde yoğun bir iş temposuna girmiştir. Çok çalışıyor ve kendisini kişisel bazı gerekliliklerden yoksun bırakıyor. Uyku düzeni, beslenme gibi önemli faktörlere dikkat etmeyen Minnion dişlerine bakmayı da ihmal etmiş. Diş ağrısı başlamış ve güldüğünde sararmış dişlerini pek sevmemiştir. Acil olarak tedavi isteyen Minnion’un yardımlarınıza ihtiyacı var.

Ekranda bazı diş aletleri bulunmaktadır. Doğru ve hızlı bir şekilde malzemeleri kullanmanız gerekecektir. Tedaviden sonra uygun dişler çekilecek ve onarılacak. Minnion beyaz dişlerine kavuştuğunda eskisinden daha rahat gülebilecek.

Bir önceki yazımızda Bebek Minnion'un Diş Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Bebek Minnion'un Diş Tedavisi oyunu, Bebek Minnion'un Diş Tedavisi Oyunu Oyna ve Çılgın Hırsız hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top