Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > İyilik Meleği Barbie Oyunu

İyilik Meleği Barbie Oyunu

İyilik Meleği Barbie Oyunu

İyilik Meleği Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Daha önce farklı oyunlarda gördüğümüz Barbie yine bir bakım ve giydirme oyunları ile karşımıza çıkıyor bugün. Güzel oyunlarına bir yenisini daha ekleyen Barbie’yi farklı alanlarda görmeye devam ediyoruz. Farklı amaçlarla ancak hemen hemen aynı konseptlerle bildiğimiz Barbie için bugün yine bakım yapacağız. İyilik Meleği Barbie oyunu sizler için keyif kaynağı olacak.

İyilik Meleği Barbie oyunu belirttiğimiiz gibi bir bakım ve giydirme oyunudur. Daha önceden masal karakterleriyle oyunlar oynamışsınızdır. Bu kez de Barbie masal dünyasına konu oluyor ve bir iyilik meleği olarak kendisini tanıtıyor. Bu güzel melek işini yaparken bizler de onun bir nevi moda tasarımcısı olacağız. Onu en iyi şekilde hazırlamak Barbie’nin görevini en iyi şekilde yapması anlamına gelecek. Yaptığı göreve bağlı olarak uygun kostümleri seçmemiz gerekiyor. Barbie bu konuda sizlerden destek diliyor.

Ekranda bulunan pek çok kostüm ile birlikte denemeler yaparak güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Sizin zevk ve tercihleriniz doğrultusunda Barbie güzel bir masal kahramanı olacak, görevini şık görünümüyle tamamlayacak.

Bir önceki yazımızda Barbie Maskeli Balo Hazırlığı Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Maskeli Balo Hazırlığı ve Barbie Maskeli Balo Hazırlığı oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top