Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Justin Bieber’in Kulak Tedavisi Oyunu

Justin Bieber’in Kulak Tedavisi Oyunu

Justin Bieber'in Kulak Tedavisi Oyunu

Justin Bieber’in Kulak Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Son yıllarda artan küçük ve tedavi oyunlarını genel olarak çizgi film ve masal kahramanları üzerinden oynarız. Ancak zaman zaman da farklı karakterler keşfedebilmektedir. Son zamanlarda ise ünlü isimler de oyunlarda yer almaktadır. Örneğin genç kızların ilgiyle takip ettiği Justin Bieber de bir tedavi oyunu ile karşımızda. Justin Bieber’in Kulak Tedavisi oyununu çok seveceksiniz.

Justin Bieber’in Kulan Tedavisi oyunu, isminden de anlaşılacağı gibi ünlü pop yıldızı Justin Bieber’in kulak hastalığı ve kulak tedavisi ile ilgilidir. Justin Bieber, son zamanlarda kulak ağrısı çekmektedir. İlk zamanlar buna aldırış etmeyen ünlü popstar zamanla ağrılarının dayanılmaz olduğunu vurgulayarak bir kulak doktoruna görünmeye karar verdiğini açıklamıştır. Yoğun bir şekilde ağrı hisseden popstar için kulak doktoru siz sevimli küçükler olacaktır. Bieber sizlere bu konuda rica etmektedir. Ekranda bulunan bazı kulak tedavi malzemeleri ile tedavi işlemine başlayacaksınız. Ekran yönlendirmeleri doğrultusunda işlemlerinizi kolayca yapabilmektesiniz. Ünlü popstar iyileşmek için sabırsızlanıyor ve sizden hız konusunda yardım istiyor. Hızlı ve doğru tedavi sonrası Bieber iyileşecek ve sizlere teşekkür edecektir.

Bir önceki yazımızda Angela'nın Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Angela'nın Tedavisi, Angela'nın Tedavisi oyunu ve Angela'nın Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top