Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Justin’in Diş Tedavisi Oyunu

Justin’in Diş Tedavisi Oyunu

Justin'in Diş Tedavisi Oyunu

Justin’in Diş Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyanın en tanınmış ünlüleri de artık küçük oyunlarda kendilerine yer bulmaktadır. Masal kahramanları, çizgi film derken artık ünlü popstarları da oyunlarda görebiliyoruz. Tabi bunda çocukların da o ünlülere ilgi duymasının etkisi var. Justin Bieber mesela. Bugün sevimli küçüklere önereceğimiz oyun Justin’in Diş Tedavisi oyunudur. Oyunu oynayanlar çok eğlenecek…

Justin’in Diş Tedavisi oyununun amacı, ünlü popstarın dişleriyle ilgili sorun yaşaması ve tedavi olmasını kapsamaktadır. Justin Bieber, son zamanlarda şarkı çalışmaları ve konser programları yapmıştır. Uyumaya bile zamanı yoktur ünlü popçunun. Yeme içme alışkanlığının yanı sıra bazı sağlık bakımlarını da ihmal etmiş. Dişleri sararan ve çürümeye yüz tutan ünlü popçu bu durumdan hiç hoşlanmamış ve diş doktoruna gitmeye karar vermiş. Burada diş doktoru görevini siz sevimli küçükler üstleneceksiniz.

Ekranda bulunan bazı diş tedavi malzemeleri olacak. Bu malzemeleri yönlendirmeler eşliğinde kullanmalısınız. Justin Bieber diş tedavisi için sizlere kendisini teslim etmiş durumda ve artık onun dişlerinin beyazlamasına ve onarılmasına sizler katkı sağlayacaksınız. Oyun sonunda ünlü star çok mutlu görünecek.

Bir önceki yazımızda Dora'nın Göz Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Dora'nın Göz Tedavisi, Dora'nın Göz Tedavisi oyunu ve Dora'nın Göz Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top