Buradasın
Ana Sayfa > Marka > Kaliteli Kadın Deodorantları

Kaliteli Kadın Deodorantları

kaliteli-kadin-deodorantlari

Yaz ya da kış deodorant kullanarak ter kokusunu önlemek mümkün. Ancak deodorantı temiz cilde uygulamak gerekiyor. Deodorantın asıl amacı parfümdeki gibi güzel kokmak değil ter kokusunu ortadan kaldırmaktır. Yine de günümüzde deodorant üreticileri o kadar güzel kokulu deodorantlar üretiyorlar ki parfümle yarışabilecek derecede olabiliyor.

Ancak deodorantın kalıcılığının parfüm kadar kuvvetli olmadığını da bilmek gerekiyor. Bu nedenle gün içinde yenilemek gerekiyor. Bu yazımızda sizlerle kaliteli kadın deodorant markalarını paylaşmak istiyoruz.

 

Kaliteli Kadın Deodorantları

  • Vichy Stress Resist Deo Roll-On

24 saate kadar ter kokusunu etkili bir biçimde önleyen bu ürün aynı zamanda cildin nefes almasını da sağlar. Özel formülü ile yapışkanlık hissi yaratmadan güvenli bir kullanım sağlar. İçeriğinde paraben ve alkol bulunmayan bu ürün kaşıntı da yapmaz.

 

  • Bioder Bio Epilation Deo Roll-On

Antipresprantlar sayesinde terlemeyi önleyen bu deodorant aynı zamanda düzenli kullanım sonucunda koltuk altı tüylerinizin de azalmasını sağlamaktadır.

 

  • Darphin Comfort Sftness Roll-On

Ferahlatıcı bir kokuya sahip olan bu deodorantla kendinizi gün boyu temiz ve ferah hissedebilirsiniz.

 

  • Loccitane Aromachologie Purifying Deodorant

Limon ve kakule içermesi sayesinde oldukça hafif ve doğal bir kokuya sahiptir. Etkisi gün boyu sürer.

 

  • Nivea Invisible Black & White

Alkolsüz ve kokusun olan bu deodorant etkisini 2 gün boyunca sürdürmektedir. Özellikle koyu renkli kıyafetlerde rahat bir kullanım sağlayan bu Nivea ürününü çok seveceksiniz.

 

  • Sebamed Fresh Deodorant Active

Oldukça sağlıklı bir ürün olan Sebamed hassas ciltlerde dahi güvenle kullanılabilir.

 

  • Adidas

Spor ve enerjik koku sevenlerin tercih edebileceği Adidas deodorantları ile gün boyu taze hissedeceksiniz.

 

  • Clinique Antiprespirant Deodorant

Kaliteli bir marka olan Clinique’in bu deodorantını güvenle kullanabilirsiniz. Terlemeyi önlerken aynı zamanda cildin nefes almasını da sağlamaktadır.

 

  • Burberry Classic

Diğer ürünlere göre biraz daha pahalı olsa da kullandıktan sonra değeceğini göreceksiniz. Yasemin, sedir, yeşil alma kokusu ile kadınsı ve ferah bir kokudur.

 

 

Bir önceki yazımızda Parfüm Nasıl Seçilir ve Kullanılır? başlığı içeren makalemizde doğru parfüm nasıl seçilir, parfüm nasıl kalıcı olur ve parfüm nasıl sıkılır hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top