Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Kalp Ameliyatı Oyunu

Kalp Ameliyatı Oyunu

Kalp Ameliyatı Oyunu

Kalp Ameliyatı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Oyun oynayanlar bilir; günümüzde ne çok oyun çeşidi var. Herkese ve her kesime hitap eden farklı oyunlar bulabilmekteyiz. Küçükler için önerimiz bugün bir ameliyat oyunu ile ilgili. Kalp Ameliyatı oyunu hem küçükler hem de ilgilisine tavsiyemiz olmaktadır.

Kalp Ameliyatı oyununun amacı isminde de bahsedildiği gibi oyunda bulunan bir hastanın kalp ameliyat sürecini kapsamaktadır. Bu tür oyunlar seveneler için doktorluk şansı var ve hastaya kalp nakli ve ameliyat işlemlerini sizler yapacaksınız. Oyunda organ nakli işlemini de gerçekleştireceksiniz gerekiyor. Bu zorlu görevde hasta kalp ile sağlıklı kalbin yer değiştirme sürecinde rol alacaksınız. Ameliyat öncesi gerekli tüm tahlilleri gerçekleştirmelisiniz. Oyun ekranında bulunan gereçleri yönlendirmeler doğrultusunda kullanıp tedaviye başlamalısınız. Ameliyata başlamadan önce bazı tetkikleri yerine getirmeniz gerekecektir. Ameliyat sırasında malzemeleri doğru kullanıp kalp değiştirme işlemini dikkatlice yapmalısınız. Ameliyat sonrası hastanın açılan gövdesine dikiş atıp operasyonu sonlandırmalısınız. Bu farklı ve ilginç oyun ile hastanın organ nakli işlemi gerçekleşmiş olacak ve sizler de farklı bir oyun deneyimi kazanmış olacaksınız.

Bir önceki yazımızda Rapunzel'in Beyin Ameliyatı Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, Rapunzel ve Rapunzel'in Beyin Ameliyatı hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top