Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Kampçı Barbie Oyunu

Kampçı Barbie Oyunu

Kampçı Barbie Oyunu

Kampçı Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Muhteşem güzelliği ile dünyayı kasıp kavuran prenses Barbie, tüm hızıyla oyunlara konu olmaya devam ediyor. Daha önce birçok çizgi dizilerde de yer alan Barbie, ilginç oyunlarla serüvenlerini devam ettiriyor. Barbie’nin sanal ortamda çok oyunu bulunmaktadır. Bunlar arasında giydirme oyunları çok tutulmuştur. Kampçı Barbie oyunu da çok sevilecek türden bir oyundur.

Kampçı Barbie oyununun amacı daha önceki Barbie’nin davet oyunları gibi olup bu sefer onu kamp için hazırlamak olacaktır. Barbie daha önce denizci olmuş onu balıkçı kıyafeti ile süslemiştik. Çifti olduğunda da çiftçiliğe uygun giydirmiştik. Bugün ise karşımıza kampçı kıyafeti ile çıkmaktadır. Barbie’ye kamp için güzel bir elbise bulmamız gerekiyor. Bunun için de yardım edecek tek kişi sizler olacaksınız.

Birbirinden farklı ve ilginç olarak tasarlanmış kıyafetler göreceksiniz. Bunlar arasında Barbie için ortama uygun bir kıyafet bulmanız gerekmektedir. Kıyafeti parçalar halinde bütün yapabilirsiniz. Birbirinden farklı olan parçalarla muhteşem bir elbise çıkarılabilir. Oyun sizleri aşama aşama yönlendirecek ve bu konuda sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Maske Tasarımı Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Maske Tasarımı oyunu ve Barbie'nin Maske Tasarımı Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top