Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Kapak Kızı Barbie Oyunu

Kapak Kızı Barbie Oyunu

Kapak Kızı Barbie Oyunu

Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli Barbie yeni ve güzel oyunlarını sevimli hayranlarından eksik etmiyor ve her geçen gün eğlenceli oyunlara konuk olmaya devam ediyor. Ancak bugün bambaşka bir konseptle karşımıza çıkan Barbie için bakalım bugün neler yapacağız. Kapak Kızı Barbie oyununu çok seveceksiniz. Haydi durmayın ve bu zevkli oyunun keyfini çıkarın.

Kapak Kızı Barbie oyunununu konusunu oyunun isminden anlayabiliyoruz. Barbie güzelliği ile dikkat çekmiş ve pek çok alanda ilgi görmüştü. Bugün ise bir dergi, bu ayki sayısında kapağına Barbie’ye yer veriyor. Daha önceki giyim ve bakım oyunlarında olduğu gibi Barbie’yi kapak fotosu çekimi için en iyi şekilde hazırlayacağız. Barbie’yi alışılmışın dışında hazırlamamız gerekiyor. Öyle bir hazırlamamız gerekiyor ki kapak fotosuna uygun olmalıdır bu.

Barbie için geliştirilmiş hazır süsleme şekilleri oyun ekranında yer almaktadır. Kıyafetlerinin yanı sıra saçı, aksesuarları ve makyajı unutulmamalıdır. Tabi bu gibi zorluklardan geçtikten sonra bu zorluğun meyvesini de alacaksınız. İşleriniz bittikten sonra dergi kapağına isminizi yazabilir, sizlerde Barbie ile birlikte dergide gözükebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Balerin Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Balerin Barbie, Balerin Barbie oyunu ve Balerin Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top