Buradasın

Kara Sevda

Kara Sevda

Bir madende yaşanan faciadan sonra hayatı artık eskisi gibi olmayan genç maden mühendisinin hikayesini izlediğimiz Kara Sevda dizisinde başrolleri genç oyuncular Burak Özçivit ve Neslihan Atagül paylaşıyor. Ayrıca deneyimli oyuncular Kürşat Alnıaçık, Zerrin Tekindor ve Orhan Güner’in de önemli rollerini canlandırdığı Kara Sevdacast listesi ve konusu ile son dönemlerde ekranda gösterilen dizilerden oldukça farklı bir yapım olduğunu ele veriyor.

Kara Sevda Hakkında Detaylar

Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Kara sevda dizisinin senaryosu özlem Yılmaz ve Anıl Eke’ye ait. Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu dizinin dikkat çekici müziklerinin de dizi müzikleri konusunda artık bir fenomen haline gelen Toygar Işıklı imzası taşıdığını ekleyelim. İstanbul’un farklı mekanlarında çekimi yapılan dizinin maden sahneleri ise Zonguldak’ta gerçekleştirildi.

Konusu Hakkında Bilinmeyenler

Aşk ekseninde dönen dizilerden farklı olarak Kara Sevda buram buram bir aşk sloganı gibi bir isme sahip olsa da aslında temelinde ülkemizin kanayan yaralarından birine madenciliğe gönderme yaparak mesaj kaygısı olan diziler arasında kendine yer buluyor. Soma faciasında yaşananları da izleyebileceğimiz dizide fakir ama gururlu maden mühendisine hayat veren Burak Özçivit’in bir kız ile tanıştıktan sonra değişen hayatında zenginliğin zorluklarına karşı nasıl mücadele ettiğine tanık oluyoruz. Yeni sezon ekrana gelen diziler arasında en çok şans tanınan isimlerden biri olan Karar Sevda’da her bölümde heyecan dozu yüksek olaylara tanık olacağımızı hatırlatalım.

 

Bir önceki yazımızda Saadet Işıl Aksoy Fotoları başlığı içeren makalemizde Saadet Işıl Aksoy, Saadet Işıl Aksoy boyu ve Saadet Işıl Aksoy fotoları hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top