Buradasın
Ana Sayfa > Güzellik > Kate Moss’un Güzellik Sırlarını Biliyor Musunuz?

Kate Moss’un Güzellik Sırlarını Biliyor Musunuz?

kate-moss-un-guzellik-sirlarini-biliyor-musunuz

İlerleyen yaşına rağmen duru bir güzelliğe sahip olan dünyaca tanınmış model Kate Moss’un güzellik sırlarını sizlerle paylaşmak istedik. Kate Moss’un sağlıklı ve güzel görünebilmek amacıyla yaptıklarını öğrendiğinizde sizlerin de çok şaşıracağınızı düşünüyoruz. Çünkü hemen hemen her kadının yapabileceği kolaylıktaki, uygulamalar bunlar.

 

Kate Moss’un Güzellik Sırları

  • Oldukça kuru bir cilde sahip olan Kate Moss yoğun nemlendiricilerini kullanmayı asla ihmal etmiyor. Çünkü nemsiz kalan cilt hassas olacağından dış etkenlere karşı oldukça açık konumda olacaktır.
  • Gergin ve parlak cilde sahip olmak içinse haftada 3 defa buzlu su dolu bir kapta yüzünü dayanabildiği kadar tutuyormuş. Soğuk su cildi anında gerginleştirerek kan dolaşımı hızlandırıyor ve cilt daha iyi besleniyor. Böylece canlı bir görünüm elde ediliyor.
  • Buzlu su dolu kabın içerisine haftada 1 defa salatalık ekleyerek cildini nemlendirdiğini de ifade ediyor güzel model.
  • Günlük olarak dudaklarını nemli tutmak için nemlendirici yerine ruj tercih ediyormuş. Gündüz daha doğal görünen renkleri kullanırken gece ise en fazla kırmızı ruju sevdiğini belirtiyor.
  • Göz kalemi rengini ise kahverengiden yana kullanan model bu renk ile buğulu ve oldukça doğal bir hava katıyor gözlerine.
  • Pahalı kremler yerine bol su içip taze sebze ve meyve yiyerek cilt güzelliğini koruyan Kate Moss’un sırlarını uygulamak hiç de zor değil, sizce de öyle değil mi?

 

 

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top