Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Kaykaycı Barbie Oyunu

Kaykaycı Barbie Oyunu

Kaykaycı Barbie oyunu

Kaykaycı Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Karşımıza farklı şekillerde çıkmasına alışık olduğumuz güzeller güzeli Barbie bugün de dillerden düşmeyecek güzel bir oyunla geliyor. Geçmiş oyunlarında olduğu gibi hiçbir zaman güzelliğinden ödün vermeyen bir hedef içinde olan Barbie bugün de bu hedefini yerine getirmek istiyor. Kaykaycı Barbie oyunu ile siz değerli küçük hayranları çok güzel vakit geçireceksiniz.

Kaykaycı Barbie oyununun konusu ise şu şekilde verilmiştir: oyunun adında da verildiği gibi Barbie bugün karşımıza kaykaycı olarak çıkıyor ve bu spora uygun kıyafetler deniyor. Barbie için daha önceki giydirme oyunlarında neler yaptıysanız hemen hemen aynı şeyleri yapacaksınız. Daha önceki oyunlarından tecrübeli olanlar için çok zevkli, yeni oynayacak olanlar için ise güzel bir deneyim olacak. Barbie acil olarak sizlerden yardım istiyor…

Birbirinden şık kıyafetleri oyun içinde bulabileceksiniz. Oyun yönlendirmeleri eşliğinde adımları kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Sokakta rahat ve şık bir şekilde kaykay yapmak isteyen Barbie için en güzel kıyafetleri seçin. Seçimleriniz ile birlikte çok güzel bir görünüm kazanacak, rahat bir kaykaycı olacak.

Bir önceki yazımızda Balerin Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Balerin Barbie, Balerin Barbie oyunu ve Balerin Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top