Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Ken’in Banyo Ve Spa Günü Oyunu

Ken’in Banyo Ve Spa Günü Oyunu

Ken'in Banyo Ve Spa Günü Oyunu

Ken’in Banyo Ve Spa Günü Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Daha önce birçok kez oynadığınız Barbie oyunlarından Ken karakterini duymuşsunuzdur. Ken, Barbie ile ünlenmiş bir prenstir. Daha önce güzel prenses ile birlikte evlilikleri ya da çocuklarıyla ilgili pek çok kez karşımıza çıktı. Bugün ise yine her zaman oynadığımız Barbie oyunlarından alıştığımız gibi Ken’in bakımını yapacağız ve onu en iyi şekilde hazırlayacağız. Ken’in Banyo Ve Spa Günü oyunu sizleri çok eğlendirecek.

Ken’in Banyo Ve Spa Günü oyunununda amaç olarak Ken karakterinin Barbie ile birlikte plajda yer alması ve Barbie’yi etkilemesidir. Bunun için de gerekli bakımlar yapılması gerekiyor. Vücut temizliğinden tutun giyimine kadar güzel süslemeler yapmanız istenecek. Sizlerden de yardım isteyen Ken Spa ve cilt bakımı eksikliklerini gidermenizi isteyecek. Ken karakterinin saçına, cildine ve giyimine özenle dikkat etmeniz gerekmektedir. Ekranda pek çok özel kür ve bakım setleri bulunmaktadır.

Ekran sayesinde yönlendirilmelerle birlikte kolay bir oyun çıkarabilmeniz mümkün. Ken’i en iyi şekilde hazırlayın. Plajda karşılaşacağı Barbie için onu en güzel şekilde süsleyeceğinizden şüphesi yok.

Bir önceki yazımızda Prenses Barbie Renkli Saçları Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Prensen Barbie Renkli Saçları oyunu ve Prenses Barbie hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top