Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Kiraz Mevsimi Ayaz Kimdir?

Kiraz Mevsimi Ayaz Kimdir?

Kiraz Mevsimi Ayaz Kimdir?

Kiraz Mevsimi dizisi Fox Tv ekranlarında 2014 sezonunda başlayan ve en çok izlenen diziler arasında yerini alan başarılı romantik ve komik bir dizi filmdir. Dizi deki karakterler ise bu dizi sayesinde büyük bir popüler kitleye sahip olmuştur. Kiraz Mevsimi Ayaz başarılı bir mimardır. En yakın arkadaşı ve ortağı ile bir mimarlık ofisleri bulunmaktadır. Annesi ise ünlü bir moda tasarımcısıdır. Gelir durumu iyi olan ve zengin olan Ayaz Öykü‘ye aşık olur. Dizi de Ayaz Öykü için farklı romantik sürprizler yapmakta ve bu sürprizlerde genç takipçileri tarafından yakından izlenmektedir.

Kiraz Mevsimi Ayaz gerçek adı Serkan Çayoğlu’dur. Dizide aynı zamanda Özge Gürel’de yıldızı henüz parlamış genç oyuncular arasında yerini almaktadır. Kiraz Mevsimi dizisi Ayaz hem karakteri ile hem de yakışıklılığı ile bir çok genç kız hayranına sahiptir. Kiraz Mevsimi Ayaz resimleri içerisinde oyuncunun dizide ki kareleri ve aynı zamanda da özel yaşamından çeşitli resimleri bulunmaktadır.

Kiraz Mevsimi Ayaz, Kiraz Mevsimi Ayaz resimleri, Kiraz Mevsimi dizisi Ayaz, Kiraz Mevsimi Serkan Çayoğlu, Serkan Çayoğlu kimdir

Kiraz Mevsimi Serkan Çayoğlu Kimdir?

Kiraz Mevsimi Serkan Çayoğlu ilk dönemlerde modellik yaparak bu piyasa içerisine girmiştir. Daha sonra oyunculuk yapmaya karar veren Serkan Çayoğlu Kiraz Mevsimi dizisi ile büyük bir çıkış yakalamıştır.

Serkan Çayoğlu boyu 1,87 m

Serkan Çayoğlu yaşı 28 yaşında (31 Mayıs 1987)

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top