Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Kızgın Ateş Ve Su Oyunu

Kızgın Ateş Ve Su Oyunu

Kızgın Ateş Ve Su Oyunu

Kızgın Ateş Ve Su Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Beğeniyle takip edilen oyun şövalyeleri Ateş ve Su çılgınlıklarına devam ediyor. Telefonlarımızın ve bilgisayarlarımızın vazgeçilmez oyunları arasında yer alan Ateş ve Su oyunları bugün farklı bir amaç ile oynayıcılarının karşısına çıkıyor. Angry Birds oyunundan esinlenen bir tasarım ve kurgu ile hem Ateş ve Su sevenler hem de Angry Birds sevenler için oynama sebebi oluyor. Kızgın Ateş Ve Su Oyunu sizleri çok eğlendirecek.
Kızgın Ateş Ve Su oyununda amaç tıpkı Angry Birds oyununda olduğu gibi karakterleri kuşlar gibi fırlatıp hedefi tutturup bölüm geçmek olacak. Oyunda bulunan ateş ve su elementli cisimler hedeflenecektir. Ateş karakteri ateşi, Su karakteri ise suyu hedefleyecektir. Oyunumuz kolay ve hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Bölüm geçtikçe zorlaşacak ve daha dikkatli oynamaya başlayacaksınız.
Tıpkı Angry Birds havası veren bu güzel oyun ile birlikte güzel vakitler geçirebileceksiniz. Güzel vakit geçirmelerinizin yanı sıra bu çılgın şövalyeleri de farklı alanlarda oynayabilmektesiniz. Oyunu mause ile oynayacaksınız. Mause ile birlikte oku hedeflere yöneltmelisiniz. Etap geçtikçe vurmak daha da zorlaşacak.

Bir önceki yazımızda Ateş Ve Su Şövalye Oyunu başlığı içeren makalemizde Ateş ve Su, Ateş Ve Su Şövalye oyunu ve Ateş Ve Su Şövalye Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top