Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Balon Patlatma > Kristal Balonları Patlat Oyunu

Kristal Balonları Patlat Oyunu

Kristal Balonları Patlat Oyunu

Kristal Balonları Patlat Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Son zamanların fenomen oyunları patlatma oyunları gün geçtikçe farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Patlatma oyunları olarak da balon ve şeker oyunları önde gelmektedir. Bu türlerinde de farklı versiyonlarını bulmak mümkün. Mesela balon patlatma oyunları arasında farklı motiflerle pek çok çeşit görebilmemiz olağan. Kristal Balonları Patlat adlı oyunumuz da size önerebileceğimiz güzel bir patlatma oyunudur.

Kristal Balonları Patlat oyununun amacı diğer patlatma oyunları gibidir hemen hemen. Aynı renkte olan balonların bir araya getirilmesi sayesinde puanlar alınacak bölümler geçilecektir. Oyun başında yönlendirileceksiniz. Kolay, orta zorlukta ya da çok zor seçenekleri ile oyuna bağlayabilmeniz mümkündür. Daha önce tecrübeniz yoksa ya da kendinizi denemek istiyorsanız kolay seçeneği (easy) ile başlayabilirsiniz. Bu balon patlatma oyununda uygun olan bölüme mause ile tıklamanız yeterli olacak ve uygun bölüme şeker otomatik olarak yerleştirilecektir.

Oyun ilk başlarda kolay bir şekilde oynanabilmektedir. Aşama kaydettikçe zor bölümler sizleri beklemektedir. Eğer daha önce patlatma oyunu oynadıysanız çok zor seçeneği ile birlikte kendinizi denemelisiniz.

 

Bir önceki yazımızda Balon Patlat Oyunu başlığı içeren makalemizde Balon Patlat, Balon Patlat oyunu ve Balon Patlat Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top