Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Kuaför Barbie Oyunu

Kuaför Barbie Oyunu

Kuaför Barbie Oyunu

Kuaför Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie oyunları sevenler bugünkü önerimizi çok sevecekler. Barbie küçüklüğümüzün vazgeçilmez karakteridir. Onu çizgi filmlerde ve masallarda halen takip etmekteyiz. Son zamanlarda ise çok güzel oyunlar yapılmakta Barbie ile ilgili. Barbie’yi giydirmece oyunları özellikle en çok tutulanlar arasında. Bugün ise Kuför Barbie oyunu sizlere önereceğimiz farklı bir oyundur.

Kuför Barbie oyunundan, oyunun isminden de anlayacağımız gibi Barbie’nin kuaförlük yaptığını anlamaktayız. Burada Barbie’yi yönlendirecek olan kişi ise sizler olacaksınız. Barbie, müşterilerine çok güzel şekiller veren ve bu sayede tercih edilen bir kuafördür. Saç aletleriyle adeta dans eden Barbie kendi güzelliğin başkalarına da yansıtıyor. Barbie ile birlikte pek çok saç şekili oluşturmaya var mısınız?

Barbie ilk olarak kardeşi olan Chelsea’nin saçlarını yapacaktır. Daha sonra ise arkadaşlarının saçlarını şekillendirecektir. Öncelikle kardeşini seçerek başlayabilirsiniz. Kardeşinin ve arkadaşlarının güzelliğine güzellik katmak için ekranda bulunan araçları kullanabilirsiniz. Kesim ve şekil verme işleminden sonra aksesuarlarla da süsleme yapabilirsiniz. Oyun tek kızın saçlarını şekillendirmekle bitmiyor farklı kızları da replay seçeneğiyle oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Süper Barbie Ve Kız kardeşleri Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie oyunları ve Barbie ve kız kardeşleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top