Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Küçük Anna Piknikte Oyunu

Küçük Anna Piknikte Oyunu

Küçük Anna Piknikte Oyunu

Küçük Anna Piknikte Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Sevimli karakter Anna oyunlarına ara vermeden devam ediyor. Her rol aldığı oyunda farklı hallerde olan ve güzel oyunlar sergileyen sevimli kahraman küçük hayranları için bakalım bugün ne gibi sürprizler hazırladı. Küçük Anna Piknikte oyunu ile eğlenceli dakikalar sizlerin olacaktır. Haydi durmayın ve Anna’nın küçüklük halinin yer aldığı macera dolu oyununu tadını çıkarın.

Küçük Anna Piknikte oyununun konusu ise şu şekildedir: Oyunun isminden de anlaşılabildiği gibi Küçük Anna’nın pikniğe gitmek için gerekli eşyaları toplamak istemesidir. Dünyalar tatlısı Anna bakalım neler toplayacak? Sizlerin yardımıyla birlikte kolay bir şekilde oyunu tamamlamak istiyor. Anna ile ilgili yardımınızı esirgemeyeceğinizden eminiz. Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve sabırsız ve heyecanlı Annay’ı mutlu etmeye çalışın.

Anna oyunda zaman zaman huysuzluk çıkaracaktır. Eşyalar sonrası giydireceksiniz. Ancak her kıyafeti kabul etmiyor Anna. Bunun için dikkatli olmalısınız. Anna hazır olduğunda artık pikniğe gidecektir. Oyun burada bitmiyor pek tabi. Piknikte başına talihsiz bir kaza gelecek olan Anna’ya özenle bakmanız gerekecek.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top