Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Lego Adamı Tedavi Et Oyunu

Lego Adamı Tedavi Et Oyunu

Lego Adamı Tedavi Et Oyunu

Lego Adamı Tedavi Et Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçüklüğümüzün vazgeçilmez oyuncak parçalarıdır legolar. Tek tek birleştirir, muhteşem bir hayalgücü ürünü yapıtı çıkarırdık ortaya. Legoların modası geçmiyor pek tabi. Şimdiki küçük çocukların da vazgeçilmez oyun kaynağıdır legolar. Legolar artık çizgi film ve oyunlarda da yer alıyor. Meraklısına önereceğimiz bir oyun var: Lego Adamı Tedavi Et oyunu…

Lego Adamı Tedavi Et oyununun amacı, oyunun isminden de anlaşılacağı gibi lego görünümünde bir adam karakterinin hastalığı ve tedavi edilmesini kapsamaktadır. Oyunda bulunan Lego Adam, iş yaparken normal şartlarda baret kullanır. Ancak son görev aldığı işte ihmallik ederek bareti çıkarır. Şanssızlık o ki, talihsiz bir kazaya rast gelir. Kafasına darbe alan işçi adam apar topar hastaneye götürülür. Tedavi oyunlarını sevenler için doktorluk görevi sizleri bekliyor. Acilen tedavi bekleyen Lego Adam için hemen tedavi işlemlerini sırasına göre uygulayın. Listedeki malzemeler yararlanabilirsiniz. Başarılı gayretleriniz sayesinde çalışkan işçi tedavi olacak ve sağlığına kavuşacaktır. Tedavi sonrası Lego Adam işlerinde ihmallik etmemeyi öğrenmiş olacak ve bundan sonra baretsiz çalışmamaya özen gösterecek.

Bir önceki yazımızda Elsa'nın Kol Ameliyatı Oyunu başlığı içeren makalemizde Elsa'nın Kol Ameliyatı, Elsa'nın Kol Ameliyatı oyunu ve Elsa'nın Kol Ameliyatı Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top