Buradasın
Ana Sayfa > Cilt Bakımı > Leke Gidermede  En İyi Kremler

Leke Gidermede  En İyi Kremler

Leke Gidermede En İyi Kremler

Cilt lekeleri, cilt üzerinde en önem verdiğimiz ve dikkat etmemiz gereken hususlardan biridir. Bu lekeler, çok farklı şekillerde görülebilmektedir. Güneş lekeleri, siyah lekeler, sivilce lekeleri gibi birbirinden çok farklı türde ortaya çıkabilmektedir. Bu lekelerle mücadele etmek için, leke giderici kremler kullanmak gerekir. Bu kremleri kullanmak, bu aşamada çok önemlidir. Lekesiz ve sıkı görünümlü bir cilt için, krem tercihinin doğru yapılması gerekmektedir. Leke giderici krem seçerken, uzman önerileri kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır. Herkesin kısa sürede fazlasıyla memnun kalarak tercih ettiği, ülkemizde en çok kullanılan leke giderici kremleri sizler için araştırdık. Leke gidermede en iyi kremler, aşağıdaki gibidir.

Lekeleri Yok Eden En İyi Kremler

2Y Leke Kremi

Cilt üzerinde çıkan veya çıkması muhtemel olan lekelerle mücadele ederken kullandığımız en popüler kremlerdendir. İçeriğinde Axolight etkisi barındıran bu krem, leke oluşumunu kökten yok eder. Ayrıca tamamen bitkisel içerikli olan bu krem, Riticium ve Aestixum maddeleri sayesinde, leke olan bölgelerde anında etki göstermekte ve lekelerde azalma sağlamaktadır. A ve E vitamini ihtiyacını karşılarken, buğday özütü sayesinde de, peeling yapmış hissi yaratmaktadır. Herhangi bir koruyucu madde içermediği için, kesinlikle kimyasal bir ürün değildir. Ayrıca nemlendirici özelliğinin olması, tercih edilmesinde büyük bir önem taşımaktadır. Piyasada ürünün satış fiyatı 119 TL’dir.

White Perfection Leke Kremi

Leke giderici kremler arasında en çok kullanılanlardan biridir. Sağlamış olduğu SPF etkisi ve C vitamini sayesinde, leke oluşumunu kökten yok etmeye yardımcı ve tamamen bitkisel ürünlerden oluşmuş bir kremdir. Kojic asit, hidronikon ve buna benzer kimyasal maddeleri asla içeriğinde barındırmaz. Tamamen doğal olan bu krem, düzgün bir biçimde uygulanırsa, kısa zamanda etkisini gösterecektir. Fiyatı şu anda, 39 TL’den satışa sunulmaktadır.

Bio-Oil Leke Kremi

Herkes tarafından sıklıkla duyulmuş bir marka olan Bio-Oil, leke giderme konusunda ürettiği bitkisel ürünler ile de farkını ortaya koymaktadır. İçeriğinde taşıdığı lavanta ve papatya yağı sayesinde, cilt üzerinde etki ederken, kesinlikle yan etki göstermez. Bu krem, doğal içerikli olup, kimyasal madde içermez. Lekeleri yok etmede çok önemli olan A, C ve E vitaminlerini cilde sağlar. Bu nedenle daha sağlıklı bir cilt için bu kremi tercih edebiliriz. Ürünün piyasadaki satış fiyatı 95 TL’dir.

Bir önceki yazımız olan Göz altı tedavisi Ankara Kliniklerinde başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

Top