Buradasın
Ana Sayfa > Makyaj > Mac Makyaj Malzemeleri ve Fiyatları

Mac Makyaj Malzemeleri ve Fiyatları

Mac Makyaj Malzemeleri ve Fiyatları

Mac, makyaj ürünleri açısından profesyoneller tarafından oldukça sık tercih edilen bir markadır. Siz de makyajınızdan iyi sonuç almak isterseniz Mac’in makyaj ürünlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu tercihi yapacak olanlar için pudra, ruj, allık ve far gibi başlıca makyaj ürünlerinin fiyatlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

Mac Makyaj Malzemeleri ve Fiyatları

 

Mac Studio Fix Pudra: Makyaj profesyonellerinin çok sık kullandığı bu ürün kadınlar tarafından da oldukça beğenilmektedir. Güçlü kapatıcı özelliği ile yüze pürüzsüz bir görünüm kazandıran bu pudra özellikle cildinde leke olan kadınlara önerilmektedir. Ortalama fiyatı 70 TL dir.

 

Mac Sheertone Shimmer Blush Allık: Makyajlarından ışıltılı bir sonuç almak isteyen kadınların ilk tercihlerinden olan bu allık özellikle özel gecelerde ve düğünlerde kadınlar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Ürünün yaklaşık fiyatı 66 TL dir.

 

Mac Small EyeShadow Göz Farı: Canlı renkleri ve kalıcı olması nedeniyle oldukça beğenilen bu farların ortalama fiyatı 40 TL dir.

 

Mac Super Glass Dudak Parlatıcısı: Dudakta yapışkan bir hisse neden olmadan doğal bir görünüm veren parlatıcı dudaklara ıslak ve çok çekici bir görüntü verir. Ortalama fiyatı 35 TL dir.

 

Mac Mineralize Blush Allık: Doğal maddelerden üretilen bu ürün Mac’in en başarılı ürünleri arasında yer almaktadır. Mineral makyaj ürünlerinde oldukça başarılı olan markanın bu ürünü kadınlar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Ortalama fiyatı 70 TL dir.

 

Mac Studio Fix Fluid Fondöten: Güçlü kapatıcı özelliğe sahip olan bu ürün aynı zamanda 15 faktörlü güneş koruması da içerir. Lekeleri kapatırken cildinizi güneşten de koruyabilirsiniz.  Fiyatı yaklaşık 82 TL dir.

 

Mac Prime bb Beauty Balm: Lekeleri kapatmanın etkili ve doğal yollarından birini sunan bu ürün oldukça hafiftir. Fiyatı yaklaşık 92 TL dir.

 

 

 

 

Bir önceki yazımızda 2016 Kış Ruj Renkleri başlığı içeren makalemizde 2016 ruj çeşitleri, avon ruj ve en iyi ruj rengi hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top