Buradasın
Ana Sayfa > Marka > Manolya Kokulu Parfüm Markaları

Manolya Kokulu Parfüm Markaları

manolya-kokulu-parfum-markalari

Manolyanın büyüleyici kokusunu sevmeyen kadın yoktur sanıyoruz ki. Bunu bilen parfüm üreticileri de ürünlerinde manolya kokusunu sıklıkla kullanmaktadırlar. Siz manolya kokusunu seven kadınlarımız için bu kokuyu içeren parfüm markalarını bir araya getirerek yardımcı olmak istedik.

Manolya Kokusu İçeren Parfümler

  • Gucci Flora By Gucci Mangolia

Hafif ve ferah çiçek kokuları ile oluşturulmuş olan Gucci’nin bu parfümü kadınlar tarafından çok beğenilir. Manolyanın yanı sıra şakayık, sandal ağacı, narenciye, misk ve sıcak çikolata kokularından oluşan bu parfümde manolya kokusunu rahatça hissedebilirsiniz. Manolya seven kadınlar için çok ideal bir üründür.

 

  • Gucci Envy Me

Çiçek ve meyve kokularından oluşan bu Gucci parfümü enerjik kokusu ile yaz mevsimine oldukça uygundur. Manolyanın yanı sıra şeftali, gül, çay, misk, nar, şakayık, tütün ve sandal ağacı kokularını da içeren parfüm manolya seven kadınlar için uygun bir tercih olacaktır.

 

  • Yves Saint Laurent Belle D’Opium

Biber, zambak, tütsü, sandal ağacı ve farklı çiçek kokularından oluşan bu parfüm vücut kokunuzla birleşerek her kadın için ayrı bir deneyim sunmaktadır. Ruh halinize göre içeriğindeki kokular keskinleşiyor. Mutluysanız yasemin ve manolya kokuları, karamsarsanız şeftali ve zambak kokuları keskinleşiyor. Bu özelliği sayesinde kadınlar tarafından oldukça beğenilen parfüm keskin manolya kokusu ile de isteklerinizi karşılayabilecek niteliktedir.

 

  • Laura Biagiotti Roma Uomo

Manolyanın yanı sıra baharat kokularını da seven kadınlar için özel olarak üretilmiş bu parfümü yaz ve kış beğenerek kullanacağınızı düşünüyoruz. Üzüm, bergamot, zambak, sandal ağacı ve meşe yosunu kokularının bileşiminden oluşan bu parfümü çok seveceksiniz.

 

  • Escara Desire

Tutkulu ve cesur kadınlara hitap eden bu parfüm portakal, şakayık, çikolata ve kahve kokularını içermektedir.

 

  • Christian Dior J’Adore

Çiçek ve meyve kokuları içeren bu koku ağır kokulardan hoşlanmayan kadınların tercihidir. İçeriğinde manolyanın yanı sıra yasemin, ylang ylang, sümbül, gül ve vanilya kokuları barındırmaktadır.

Bir önceki yazımızda İnce Telli Saçlar için Şampuan Önerileri başlığı içeren makalemizde ince telli saçlar için şampuan önerileri, ince telli saçlar nasıl kalınlaşır ve ince telli yağlı saçlar için en iyi şampuan hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top