Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Mary ve Jim Büyük Aşk Oyunu

Mary ve Jim Büyük Aşk Oyunu

Mary ve Jim Büyük Aşk Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Oyun oynamak stresi azaltan ve vakit geçirmeyi sağlayan tatlı bir uğraştır. Zevk ve tercihlere göre farklı alanlardan pek çok oyun bulmak mümkün. Ancak aşk ve macerayı bir arada bulmak nadir rastlanan bir durum. Mary ve Jim oyunu da bunu bu kategorileri içermektedir. Aşk ve macerayı birlikte eğlenceli ve heyecanlı bir oyuna hazır olun.

İki kişilik oyun olduğu kadar tek kişi ile de sürdürülebilen oyunun amacı Mary ve Jim’i kavuşturmaktır. Mary ve Jim birbirini seven iki aşıktır ancak aileleri tarafından aşklarına engel koyulmaktadır. Bu birbirini çok seven oyun karakterleri aşk yolunda mücadeleleri için oyun oynayıcılarından yardım istemektedir. Her iki oyun karakterini de ayrı tuşlarla kontrol etmektesiniz. Mary’nin kontrolü için ok tuşlarını kullanırken, Jim için ise a,w,d tuşlarını kullanmanız gerekmektedir.

Birbirinin seven Mary ve Jim’in aşklarını kazanmaları için 20 etap geçmeniz gerekmektedir. Etaplar boyunca kalpleri toplamanız bir sonraki seviyeye geçmek için gerekli olmaktadır. Mary ve Jim’i etaplar sonunda buluşturana kadar zevkli ve sevimli dakikalardan geçeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

Top