Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Merve Boluğur Fotoları

Merve Boluğur Fotoları

Merve Boluğur Kimdir?

Acemi Cadı dizisinden tanıdığımız Merve Boluğur 1987 doğumludur. Merve Boluğur fotoları arasında da güzel oyuncunun fizik güzelliğini görebilirsiniz. Merve Boluğur boyu 1,67 m’dir. Merve Boluğur yer aldığı dizilerde oynadığı roller ile sıkça akılda kalmış, güzelliği ve diziye kattığı başarıları ile hafızalara kazınmış bir isimdir. Merve Boluğur dizileri arasında Küçük Sırlar, Kuzey Güney ve son olarak Muhteşem Yüzyıl bulunmaktadır.

Merve Boluğur, Merve Boluğur Fotoları, merve boluğur resimleri, merve boluğur pozlar, merve boluğur 2016 resimleri

Merve Boluğur dizi oyunculuğunun yanı sıra reklam filmlerinde ki başarılı kariyeri ile de adından sıkça söz ettirmekte. Oyunculuk ve reklam deneyimlerinin yanında aynı zamanda da bazı markaların modelliğini de yapmaktadır. Merve Boluğur 2016 resimleri içerisinde saç modelleri, günlük kombinleri, makyajı, reklam filminden kareleri, Merve Boluğur pozları, dizilerde ki karakterlerinin resimleri de bulunmakta. Modellik yaptığı abiye markalarının ürünleri de gözde tasarımlar arasında yerini almaktadır.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top