Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Mickey Ve Kız Kardeşi Oyunu

Mickey Ve Kız Kardeşi Oyunu

Mickey Ve Kız Kardeşi Oyunu

Mickey Ve Kız Kardeşi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Oyun tutkulu bir hobidir. Kimi futbol sever, kimi araba yarışı kimi de bilgi yarışlı oyunları sever ama gerçek şu ki küçük- büyük herkes oyun oynar ve oynadığında da yadırganmaz. Bu yüzden oyun geliştiricileri pek çok oyun sundu oyun severlere. Özellikle çift kişilik oyun sevenler için sizlere bir önerimiz var. Mickey ve Kız Kardeşi oyunu hem aksiyon sevip hem de eğlenmek isteyenler için birebir.

Mickey ve Kız Kardeşi oyunu çift kişilik oynandığı gibi tek kişilik de oynanabilmektedir. Çift kişi oynadığınızda bir taraf Mickey’i bir taraf da kız kardeşini temsil edecektir. Mücadele dolu oyunun amacı; tuzaklarla dolu olan alanlardan başarıyla sıyrılmaktır. Bu tuzak dolu etaplardan pembe ve mavi olan kalpleri olabildiğince toplamaktır. Topladıktan sonra birlikte bitiş noktasına ulaşmak gerekmektedir.

Mickey’i yönlendirmek için ok tuşlarını kullanınız. Kız kardeşi ise a,w,d tuşları ile hareket etmektedir. Uçuruma dikkat etmeniz ve çıkışa ulaşmanız gerekmektedir. Bu sevimli iki kişilik oyundan partnerinizle birlikte büyük zevk alacaksınız.

Bir önceki yazımızda Tim Ve Anna Oyunu başlığı içeren makalemizde çift kişilik oyun, iki kişilik oynanan oyun ve Macera oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top