Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Mickey Ve Minnie Macera Peşinde Oyunu

Mickey Ve Minnie Macera Peşinde Oyunu

Mickey Ve Minnie Macera Peşinde Oyunu

Mickey Ve Minnie Macera Peşinde Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçük yaştan beri izlediğimiz ve sonrasında ilerleyen yaşlarda da ilgiyle takip ettiğimiz karakterler vardır. O karakterleri büyüdüğümüzde de izlemek ve görmek isteriz. Ancak küçük yaşlardaki gibi izleme fırsatımız olmamaktadır her zaman. Bunun için ise uygulama oyunları ile bu boşluğu doldurabiliyoruz. Mickey Mause mesela böyle bir karakterdi. Şimdi ise birçok Mickey Mouse oyunu mevcut. Mickey Mause sevenler; Mickey ve Minnie Macera Peşinde oyunu tam sizlere göre bir oyun…

Oyun, iki kişilik oyun olduğu gibi tek kişiyle de oynanabilmektedir. Oyunun amacı, akrepli yollardan geçip altın toplamaktır. Bu heyecanlı süreçten başarıyla geçip labirenti tamamlamanız gerekmektedir. Mickey Mouse karakteri ok tuşları ile hareket etmektedir. Minni Mouse karakteri ise A, W ve D tuşları ile yönlendirilmektedir. Bu tatlı zor oyunda sizlerden akrepleri öldürmeniz istenecek. Altınları toplayarak bir sonraki adımlara geçebileceksiniz.

Oyunun dikkat edilmesi gereken yönü uçurumlar. Zorlu ve tehlikeli uçurumlar sizleri bekliyor. Bu sevimli karakterleri başarıyla ilerletmek için uçurumlara özellikle dikkat ediniz. Oyun bölümleri seviye atladıkça daha da zorlaşacaktır.

Bir önceki yazımızda Elsa ve Jack Masa Hokeyi Oyunu başlığı içeren makalemizde Elsa ve Jack, Elsa ve Jack Masa Hokeyi ve Elsa ve Jack Masa Hokeyi Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top