Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Minik Draculaura’nın Tedavisi Oyunu

Minik Draculaura’nın Tedavisi Oyunu

Minik Draculaura'nın Tedavisi Oyunu

Minik Draculaura’nın Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Tedavi ve ameliyat oyunlarının vazgeçilmez karakteri Draculaura bu sefer bebek haliyle karşımıza çıkıyor. Sevenleri için yine güzel bir uygulama ile rol alan sevimli bebek yine hastalanıyor ve sizlerden yardım istiyor. Minik Draculaura’nın Tedavisi oyununu oynarken çok eğlenecek, onun sağlığına kavuşmasına tanıklık edeceksiniz.

Minik Draculaura’nın Tedavisi oyununun amacı, oyunun isminden de anladığımı gibi sevimli minik Draculaura’nın hastalığı sebebiyle tedavisini kapsıyor. Küçük Draculaura, evin çatısında çok sevdiği arkadaşıyla evcilik oynamaktadır. Oyun oynadıkları esnada hava birden kararır ve soğumaya başlar. Ardından ise hafiften yağmur başlayınca arkadaşı gider, Draculaura ise aldırış etmeden oyununa devam eder. Soğuk hava ve yağmurun etkisinde kalan Draculaura hastalanır ve bitkin düşer. Ailesi tarafında tedavi için hastaneye götürülen Draculaura’nın tedavi sürecini sizler yöneteceksiniz. Teşhis olarak grip olduğu anlaşılan Draculaura öncelikle muayene edilecektir. Ardından vakit kaybetmeden tedavi işlemine başlayın. Başarılı bir çalışma gösterdiğiniz taktirde sevimli güzel Draculaura iyileşecek ve mutlu görünecektir. Oyun sonunda da sizlere teşekkür edecek Draculaura, bundan sonra kendisine oyun oynarken daha dikkatli olacağının sözünü verecektir.

Bir önceki yazımızda Bebek Lizzie'nin Diş Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, Bebek Lizzie'nin Diş Tedavisi ve Bebek Lizzie'nin Diş Tedavisi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top