Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Minik Monster Kulak Tedavisi Oyunu

Minik Monster Kulak Tedavisi Oyunu

Minik Monster Kulak Tedavisi Oyunu

Minik Monster Kulak Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Monster High dünyasının sevilen yüzü Draculaura tedavi ve ameliyat oyunlarına konu olmaya devam ediyor. Daha önce pek çok kez farklı oyunlarda karşılaştığımız Draculaura yine bir tedavi oyunu ile karşımızda. Minik Monster Kulak Tedavisi oyununda baş karakter olan Draculaura’nın bu oyununu oynarken çok eğleneceksiniz.

Minik Monster Kulak Tedavisi oyununda amaçlanan Draculara’nın kulak hastalığı geçirmesi ve tedavi edilmesidir. Minik Monster, son günlerde aşırı derecede kulak ağrısı sorunu çekmektedir. Artan kulak ağrılarından dolayı geceleri uykusuz geçirmek zorunda kalan Draculaura artık dayanamıyor ve doktora gitmek istiyor. Son derece üzgün ve bitkin gözüken güzel kızın imdadına yetişin. Küçük kızın hemen iyileşip iyileşmemesi sizlerin elinde…

Ekranda bulunan kulak için gerekli aletleri kullanabilmektesiniz. Kulağında biriken mikropları tespit edip ilgili cihaz ve ilaçlar ile giderebilirsiniz. Minik Draculaura’nın kulağında oluşan ağrının sebepleri olan mikropları temizlediğinizde küçük kız çok rahatlayacaktır. Minik Draculaura, çabucak iyileştiği için çok mutlu olacak ve bu mutluluğa sizler de şahit olabileceksiniz. Bu oyunla birlikte bebeği iyileştirdiğiniz için sizler de mutlu olacaksınız.

Bir önceki yazımızda Bebek Juliet'in Göz Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Bebek Juliet'in Göz Tedavisi, Bebek Juliet'in Göz Tedavisi oyunu ve Bebek Juliet'in Göz Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top