Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Mısır Prensesi Barbie Oyunu

Mısır Prensesi Barbie Oyunu

Mısır Prensesi Barbie Oyunu

Mısır Prensesi Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Oyunların vazgeçilmez fenomeni Barbie güzel oyunlara konuk olmaya devam ediyor. Barbie ile hayranları pek çok oyunda buluşmuş ve güzel sonuçlar elde etmişti. Bugün de Barbie özel bir oyunun içinde yer alarak sizleri bu oyuna davet ediyor. Daha önceki oyunları gibi Barbie yine kostüm deneyecek ve sizlerin yardımıyla son kararını verecek. Mısır Prensesi Barbie oyunu ile muhteşem, eğlence dolu dakikalar sizleri bekliyor.

Mısır Prensesi Barbie oyununun konusu oyunun adından da anlaşılacağı gibi Barbie’nin Mısır’a gitmesi ve buranın kültürüne uygun kıyafetler denemesidir. Barbie’nin bu diyarın özellikleri hakkında pek bilgi yoktur. Bunun için özellikle giyim konusunda sizlerin fikrini isteyecektir. Barbie bu yöreye uygun en güzel kıyafetleri toplatmış ancak kıyafeti nasıl şekillendireceğini tam olarak bilememektedir. Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve güzel Barbie’ye yardımcı olun.

Oyunda Barbie’nin özel olarak gardırobu vardır. İçinde pek çok giyim parçası ve aksesuarlar vardır. Pek çok elbise, takılarla birlikte Barbie kombin yapmak istiyor. Seçimlerinizle birlikte Barbie çok hoş Mısır prensesi olacaktır.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top