Buradasın
Ana Sayfa > Foto Galeri > Moda Erkek Sakal Modelleri

Moda Erkek Sakal Modelleri

2015 Erkek Sakal Modelleri

Sakal modelleri özellikle erkeklerin imajını yansıtan önemli seçimler arasında gelmektedir. Erkek sakal modelleri birbirinden farklı en yeni modelleri ile bu yıl da favori modelleri içerisinde bulundurmaktadır. Erkekler her sezon olduğu gibi bu yıl da kirli sakal modelleri ile karşımıza sıklıkla çıkacak. Karizmatik ve cool takılmak isteyen erkeklerin bu dönem en fazla tercih ettiği sakal modelleri resimli olarak yazımız içerisinde yer almaktadır.

Çalışan beyler genellikle takım elbise üzerinde top sakal modellerini kullanmakta. Erkek saç sakal modelleri tarzı yansıtma konusunda ve dış görünüş olarak ilk izlenimlerde oldukça önem taşımaktadır. Hafif sakal modelleri ilgi çekeci ve hoş bir görünüm sağlamaktadır. Kısa sakal modelleri ise günlük yaşamda erkeklerin sıklıkla kullandığı modeller arasında gelmektedir.

Sakal imajları özellikle ünlü erkeklerin her daim önem verdiği modeller arasında gelmektedir. Yüz hatlarınıza uygun moda erkek sakal modellerini siz de tespit ederek kusursuz bir imaj sergileyebilirsiniz. Spor giyimi seven ve futbol oynayan erkekler son zamanlarda uzun sakal modellerini sıklıkla tercih etmekte.

Esmer erkek sakal modelleri konusunda bir çok ünlü ismi siz de rol model alabilirsiniz. Sarışın erkek sakal modellerinde ise ünlü sarışın erkekler sizin için model olarak tercih edilebilir.

Moda Erkek Sakal Modelleri

Bir önceki yazımızda Yeni Moda Örgü Patik Modelleri başlığı içeren makalemizde bayan patik, bebek patikleri ve el işi patikler hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top