Buradasın
Ana Sayfa > Foto Galeri > Murat Boz Foto Galeri

Murat Boz Foto Galeri

Murat Boz Son Hali

Murat Boz Tarkan gibi bir çok ünlü ismin arkasında solistlik yapmış yakışıklı ve başarılı bir pop sanatçısıdır. Kariyerinde başarılı işlere imza atan Murat Boz colins reklamı ile ekranlara gelmiştir. Murat Boz colins fotoları ile sevenleri tarafından takip edilmektedir. Murat Boz vücut çekimlerinin fotosu ise twitter ve facebook hesabından kendisi tarafından paylaşılmaktadır. Murat Boz şapkalı hali ise resimleri arasında en çok dikkat çeken Murat Boz fotoları arasındadır. Murat Boz resimleri hem özel hayatında yer alan renkli ve bir o kadar fotoğrafları bulundururken aynı zamanda da konser resimleri de yer almaktadır.

Murat Boz kimdir?

Murat Boz 1980 Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde doğmuş kasabalı bir genç isimdir. Son yıllarda yapmış olduğu düetler ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Murat Boz Yetenek Sizsiniz‘de de 2014 yılında jüri üyeliği yapmaya başlamıştır. En güzel Murat Boz şarkıları ile ün salsada yakışıklılığı ile de genç bayanların en çok beğendiği erkek pop sanatçıları arasında gelmektedir.

Murat Boz giyimi ise kendisine yakışan özel tasarım kıyafetleri ile renkli bir görüntü çizmektedir. Murat Boz imajı konusunda her yıl yeni ve farklı bir tarzı bizlere ve hayranlarına göstermektedir. Murat Bozun dövmesi ise resim karelerinde en çok dikkat çeken ayrıntılar arasındadır.

Murat Boz Foto Galeri

Bir önceki yazımızda Davet Çanta Modelleri başlığı içeren makalemizde Abiye Davet Çanta Modelleri, Davet Çanta Fiyatları ve Davet Çanta Modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top