Buradasın
Ana Sayfa > Güzellik > Nars All Day Luminous Weightless Fondötenle Doğal Görünüme Kavuşun

Nars All Day Luminous Weightless Fondötenle Doğal Görünüme Kavuşun

Nars All Day Luminous Weightless Fondötenle Doğal Görünüme Kavuşun

Kalitenin birinci adresi oalrak nitelendirilen Nars markası ile tanışmaya hazır mısınız? En çok tercih edilenler arasında yer alan Nars markası , cilt dostu olacak. Nars All Day Luminous Weightless yüksek kapatıcılık özelliğine ev sahipliği yapmaktadır. Doğal görünüm elde etmeniz adına oldukça ideal olan Nars All Day Luminous Weightless ışığı yansıtmaktadır. Cildinize yapışmayan bir his veren Nars All Day Luminous Weightles ürününü pompa yardımı ile kullanmanız gerekmektedir. Mat bitişe ev sahipliği yapan bu ürün sahip olduğu ışığı yansıtma özelliği sayesinde cildinizin sağlıklı görünüm elde etmesine olanak tanımaktadır. Özellikle yanak çevresinde hoş bir görünüm elde etmenize kaynaklık edecek olan Nars All Day Luminous Weightless cildinize kuru bir his bırakmaktadır. Nars All Day Luminous Weightless flawless etkisinin ön plana çıkmasını desteklemekte ve kadifemsi görünüm elde etmenize fırsat tanımaktadır. Karma ve yağlı cilt tipinin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren bu fondoten tek bir dokunuş ile tüm sivilce lekelerinin kapanmasına yardımcı olmaktadır. Çok pigmentli olma özelliği sayesimdem cilt üzerinde kusursuz bir görünüm yaratan Nars All Day LuminousWeightles , cildinizde BB krem sürmüş gibi bir his yaratmaktadır.

Nars All Day Luminous Weightless ürünü 10 saat boyunca cilt üzerinde kalıcılığını korumaktadır. Kolaylıkla sabitlenme özelliğine sahip olan bu fondoten aynı zaman da cilt üzerinde ki renk eşitsizliklerinin de geri plana alınmasına yardımcı olmaktadır. Bu ürünü kullanırken 2 pompaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Dilerseniz buffing ya da stippling fırçalarını da tercih edebilirsiniz. Yağ ve pareben içermeyen Nars All Day Luminous Weightless ürünü  140 TL fiyat aralığın sahiptir. Jelimsi yapıya sahip olan bu ürün mica ve silica da içermektedir. Eğer sizler de düşlerinizde ki cilt makyajına imza atmak isteyenlerdenseniz Nars All Day Luminous Weightless ürününü tercih edebilirsiniz.


NARS Radiant Creamy Kapatıcı

Kremsi yapıya ev sahipliği yapan NARS Radiant Creamy , özel fırça aplikatörüne sahiptir. NARS Radiant Creamy ürünü yoğun yapıya sahiptir. Bu sebepten dolayı bu ürünü parmaklarınız ile de kullanabilirsiniz. Hızlı sabitlenme özelliğine sahip olan NARS Radiant Creamy ürününü baz üzerine uygularsanız daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüksek oranda kapatıcılık oranına sahip olan NARS Radiant Creamy tüm koyu halkaların geri plana alınmasına yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte aydınlık görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Eğer göz altındaki koyulukları geri plana almak istiyorsanız Nars Redilant Creamy kapatıcı ürününün Biscuit renk tonunu tercih edebilirsiniz. 80 TL fiyat aralığına sahip olan bu ürünü Nars mağazalarından satın alabilirsiniz. Kusursuz bir makjaya imza atmak isteyen bayanların ilk tercihi olan Nars markasına bayılacaksınız. Eğer sizler de düşlerinizde ki pürüzsüz güzelliğe sahip olmak isteyenlerdenseniz Nars ile tanışabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top