Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Nelly’nin Tatlı Bebeği Oyunu

Nelly’nin Tatlı Bebeği Oyunu

Nelly'nin Tatlı Bebeği Oyunu

Nelly’nin Tatlı Bebeği Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli oyun kahramanı Nelly bugün farklı bir oyunla karşımızda. Daha önceki oyunlarını küçük hayranları zevkle oynamıştı. Bugün de bir bebek bakma oyunu ile karşımıza çıkıyor. Nelly bebek bakma konusunda sizlere danışıyor ve sizlerden yardım istiyor. Nelly’nin Tatlı Bebeği oyunu ile çok eğlenceli dakikalar geçireceğinizi kolaylıkla belirtebiliriz.

Nelly’nin Tatlı Bebeği oyununun konusu ise adından tam olarak anladığımız gibi güzel karakter Nelly’nin bebeğinin bakımı ve ve ona bu konuda yardım etmek olacaktır. Nelly hamiledir. Öncelikle onun muayenesini yapacağız. Ultrason cihazı ile birlikte bebeğin cinsiyetine bakacaksınız. Oyun bebek önce kız anlaşılacak. Zamanla değişik bir durumla karşılaşılacak. Oyunun ilk aşaması böyledir. 2. aşaması ise bebek bezi almak için markete gitmek üzerinedir.

Klavyeden ok tuşları ile markette tur atabilirsiniz. Tüm işleriniz bittikten sonra Nelly’nin bebeğinin odasını süsleyeceksiniz. Tatlı bebeğin odasında bulunan bütün eşyaları kendi zevkinize göre döşeyebilirsiniz. Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve Nelly’nin tatlı bebeği için bütün adımları tek tek başarı ile geçin.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top