Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Nurella Nur Yerlitaş 2016 Resimleri

Nurella Nur Yerlitaş 2016 Resimleri

Nur Yerlitaş Kimdir?

Moda tasarımcısı olan Nur Yerlitaş başarılı kariyeri boyunca bir çok ünlü ismi giydiren ve onlara özel tasarımlar yapan bir isimdir. Nur Yerlitaş resimleri arasında son yıllarda yer aldığı ve jüri üyeliği yaptığı programlardan derlenen kareler yer almaktadır. İlk olarak Show Tv’de Bu Tarz Benim yarışmasında ki jüri üyeliği ile çıkan Nurella Nur Yerlitaş Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalına programın transfer etmesi sonucu İşte Benim Stilim ile devam etmektedir.

Nurella Nur Yerlitaş, Nur Yerlitaş resimleri, Nur Yerlitaş 2016, Nur Yerlitaş kimdir, Nur Yerlitaş işte benim stilim, Nur Yerlitaş caps

Nur Yerlitaş 2015 yılında daha çok programda ki yüz mimik hareketleri ile fenomen haline gelmiştir. Nur Yerlitaş kıyafetleri ise program içerisinde farklı bir çok parçadan oluşmaktadır. Nur Yerlitaş capsleri ise gündeme damgasını vuran komik ayrıntılar arasında. Kendisi de programda açıkladı ve capslerini beğendiğini söyledi. Nurella Nur Yerlitaş fotoları ile siz de daha yakından tanıyabilirsiniz. Nur Yerlitaş boyu internette 1,67 olarak yer alıyor fakat Ivana Sert’in boyunun 1,68 olduğu düşünüldüğünde Nur Yerlitaş ondan bir hayli kısa yani 1,60 m yada 1,62 m gibi olduğunu düşünüyorum. Nur Yerlitaş kiloları ile de sıklıkla konuşulmakta. Nur Yerlitaş kilosu ise yaklaşık 95 kg. Nur Yerlitaş yaşı ise 55’dir.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top