Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Objeleri Bul Barbie’yi Giydir Oyunu

Objeleri Bul Barbie’yi Giydir Oyunu

Objeleri Bul Barbie'yi Giydir Oyunu

Objeleri Bul Barbie’yi Giydir Oyunu

Get Adobe Flash player

Bugün sizlere Barbie‘nin klasik oyunlarının zirvesinde yer alan giydirme oyunlarından bir tanesini sunmak istiyoruz. Daha önce birçok defa oynamış olabiliriz. Ancak yine oynamak isteyen ya da ilk defa oynayacaklar için oyunun güzelliğinden bahsedelim dedik. Objeleri Bul Barbie’yi Giydir oyunumuz yine diğer oyunları gibi sizleri eğlendirebilecek kapasitede bir oyundur.

Objeleri Bul Barbie’yi Giydir oyununda amaç adından da anlayacağınız gibi kıyafetleri denemeden önce objeleri bulmak ve güzel bir görünüm oluşturmaktır. Barbie o kadar çok kıyafet koleksiyonu oluşturmuştur ki yeni bir organizasyon için nasıl hazırlanacağına tam olarak karar veremiyor. Bol seçenekler işini rahatlatmıyor, aksine zorlaştırıyor. Bunun için elbise giyiminden önce objeleri bulmanız ve Barbie’yi güzel bir şekilde hazırlamanız gerekiyor.

Giyim odasında yer alan pek çok giyim objelerini ortaya çıkarmanız gerek. Çıkarılan her obje Barbie’nin üzerinde bulunan kıyafetleri farklılaştırıp güzelleştirecektir. Oyun listesi aracılığıyla bütünlemeyi oluşturduğunuzda Barbie için kolaylık sağlamış olacaksınız. Sonraki işlemlerde ise Barbie ile ilgili sınırsız bir şekilde elbise denemesi yapıp en güzelini bulabileceksiniz.

Bir önceki yazımızda Tarihi Savaşçı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, ilginç oyunlar ve Tarihi Savaşçı Barbie Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top