Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Okullu Barbie Oyunu

Okullu Barbie Oyunu

Okullu Barbie Oyunu

Okullu Barbie Oyunu

Get Adobe Flash player

Dünyaların en güzeli olarak ifade edilen tatlı prenses Barbie güzel oyunlarına devam ediyor. Barbie oyunu sevenlerin öncelikle vazgeçilmez keyif kaynağı olan Barbie giyim oyunları dışında farklı oyunlar bulmak da mümkün. Okullu Barbie oyunu ile bu ilginç oyunun keyfine sizler de varacaksınız. Haydi durmayın ve bu güzel oyunda Barbie’yi yalnız bırakmayın.

Okullu Barbie oyununun konusu ise şu şekildedir: Barbie’nin okuluna devam etmesi ve okul ortamına uygun kıyafetler denemelerini belirtmektedir. Barbie güzel yaz ayları ile birlikte tatilini ve gezmelerini tamamlamıştır. Artık okullar açılıyor ve Barbie hazırlıklara başlıyor. Okul hazırlıklarını birbir tamamlayan Barbie kıyafet denemeleri de yapmaktadır. Bu dönem okulda daha farklı şeyler deneyecek güzel prenses aynı zamanda yine en şıklığını korumak istemektedir.

Ekranda birbirinden güzel, şık kıyafetler görebilirsiniz. Bunlar arasından en güzel kıyafeti seçip Barbie üzerinde deneyin. İstediğiniz kadar deneme yapabilirsiniz. Barbie sizlerin zevkine son derece güvenmektedir. Özellikle ilk gün güzel bir algı oluşturmak isteyen Barbie’yi en iyi şekilde hazırlamalısınız. Barbie seçimlerinizle mutlu olmak istiyor.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top