Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Olaf’ın Virüs Tedavisi Oyunu

Olaf’ın Virüs Tedavisi Oyunu

Olaf'ın Virüs Tedavisi Oyunu

Olaf’ın Virüs Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Karlar ülkesini duymuşsunuzdur. Çizgi filmlerde ve birçok oyunda adı geçen bu gizemli bölgenin sevimli kahramanları vardır. Anna, Elsa gibi karakterlerdir bunlar. Bir de Olaf vardır. Karlar ülkesinde bulunan çılgın sempatik kahraman bu sefer karşımızıa virüs tedavisi oyunu ile çıkmaktadır. Bu gizemli ve eğlenceli oyunu oynarken büyük zevk alacaksınız.

Olaf’ın Virüs Tedavisi oyununun amacı, Olaf’ın geçirdiği hastalık sebebiyle tedavisini kapsamaktadır. Olaf bir gün ülkesinde dolaşırken birden karnına ağrı girer. Karnında ona zarar veren bir virüs vardır. Karnı sürekli ağrımaktadır ve çekilmez bir hale bürünmüştür. Olaf, hastalık için tedavi amaçlı olarak hastaneye gitmiştir. Tedavi için doktoru siz olacaksınız. Tedavi yöntemleri oyun ekranının köşelerinde yer almaktadır. Tedavi işlemleri tek tek yapılacaktır. Bunun için de oyun içinde yönlendirileceksiniz. Acil bir şekilde iyileştirilmeyi bekleyen Olaf yardımızı dilemektedir.

Aşı, röntgen ve oksijen tedavilerini aksatmadan yapmanız gerekmektedir. Bu aşamaları geçtikten sonra Olaf, iyileşecek ve karlar ülkesinde hizmetlerine devam edecektir. Bu eğlenceli oyunu bitirdikten sonra yüzünüzde bir tebessüm oluşacaktır.

Bir önceki yazımızda Sofia'nın Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, küçük oyunlar ve Sofia'nın Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top