Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Öpücük Yarışması Kazası Oyunu

Öpücük Yarışması Kazası Oyunu

Öpücük Yarışması Kazası Oyunu

Öpücük Yarışması Kazası Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Bazı küçük oyunlar vazgeçilmez oyunlarımız arasında yer alırlar. Canımız sıkıldığında oynamaya başlarız. Ya da farklı bir oyun arayanlar için de birçok oyun vardır. Sizler için önerimiz bugün bir öpücük yarışması oyunu olacaktır. Öpücük Yarışması Kazası oyununu oynarken hem gülecek hem de eğlenceli bir vakit geçireceksiniz.

Öpücük Yarışması Kazası oyununda amaç, iki sevgilinin öpüşmesi esnasında meydana gelen kazada sevgilileri tedavi oyunudur. İki sevgili, sevgililer günü için yapılan organizasyona katılmaya karar verirler. Karar verdikten sonra bulunacakları yön hakkında söz kesen çift yarışmanın düzenlendiği yere giderler. Gittiklerinden bir süre sonra ise yarışma alanında bulunan mekan dekorları üstlerine düşer. İki sevgili ağır bir şekilde yaralanmıştır. Hemen tedavilerine başlanan çiftten daha ağır yaralananı için öncelik verilmiştir. Başına cam isabet eden erkeğin tedavisine başlanır. Cam parçalarını çıkarmak için saçlarını kazımanız gerekmektedir. Yaralarına dikiş attıktan sonra ekranda bulunan sargı bezi ile tedaviye devam edin. Kızın da tedavisini başlatın. Kızın ise dişleri kırılmıştır. Dişlerini ve dudaklarını tedavi edin. İki sevgili iyileştikten sonra mutlu olacaklar ve sizlere teşekkür edecekler.

 

Bir önceki yazımızda Dr. McStuffins'in Kuzucuğu Oyunu başlığı içeren makalemizde Dr. McStuffins, Dr. McStuffins'in kuzucuğu ve Dr. McStuffins'in Kuzucuğu Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top