Buradasın
Ana Sayfa > Moda > Ören Bayan Yazma Modelleri 2016

Ören Bayan Yazma Modelleri 2016

ören bayan yazma modelleri 2016

Çocukluğumuzdan hatırladığımız Ören Bayan markası ilk olarak dantel iplikleri ile piyasaya çıkmıştır. İplik günlerinin yapıldığı zamanlarda Ören Bayan iplikleri hanımlar tarafından alınarak günlerde toplanıp çeşitli çeyizlik ürünleri yapılmaktaydı. Şimdilerde ise Ören Bayan yazma modelleri ile bir çok bayana hizmet vermektedir.

Dinin gerektirdiği gibi başını örten hanımlar her gün yeni çıkan yazma çeşitleri ile daha güzel görünmektedir. Çeyizlerde gelinlere yapılan başörtüleri arasında 2016 Ören Bayan yazma modelleri de artık çeyiz sandıklarında yerini almakta. Ören Bayan yazma resimleri arasında en göze çarpanları çiçek motifli yazma modelleridir. Bu başörtülere iğne oyası ya da tığ oyası yapılarak kullanılabilmektedir.

Ören bayan yemeni modelleri arasında rengarenk modeller deki yazmaları bulabilirsiniz.

Ören Bayan Çiçekli Yazmalar
Ören Bayan Çiçekli Yazmalar

Yukarıda ki Ören Bayan çiçekli yazma modelini günlük oturmalarda ve ev içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ören Bayan Yazma
Ören Bayan Yazma

Ören Bayan yazmalarında ki bu güzel desenleri siz de tığ oyası ile süsleyebilirsiniz. Yazma kenarı modellerinde farklı motifleri kullanabilirsiniz. İğne oyası yapmak istiyorsanız eğer en güzel iğne oyası yazma modelleri galerimizi inceleyebilirsiniz.

Ören Bayan Yazma Desenleri
Ören Bayan Yazma Desenleri

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top