Buradasın
Ana Sayfa > Marka > Organik Saç Boyaları

Organik Saç Boyaları

Organik Saç Boyaları

Bilindiği gibi saç boyalarının içerisinde çok ciddi alerjik reaksiyonlara neden olabilecek kimyasal maddeler bulunmaktadır. Bu maddeler aynı zamanda saç derisinden vücudumuza da nüfuz eder. Bu nedenle saçlarını sıklıkla boyatan kadınların organik saç boyaların yönelmesi çok daha sağlıklı olacaktır.

Böylece kimyasal alımını en aza indirerek daha yumuşak saçlara da sahip olabilirsiniz.

 

Organik Boya Markaları

 

  • Tins Of Nature Organik Saç Boyaları

Bu organik boyanın içerisinde amonyak bulunmamaktadır. Amonyak olmadığı için boyanın rengini verebilmesi için ısı uygulamanız gerekir. Bone takarak gerekli ısıyı sağlayabileceğiniz gibi kurutma makinesi ile 15-20 dk ısı da uygulayabilirsiniz. Özellikle kahve saç tonları beğenilen markanın 15 farklı rengi bulunuyor.

 

  • Tierra Organik Boya

Tamamen bitkisel olan bu markanın 90 adet farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu geniş yelpaze kadınların ilgisini çekmesini sağlamıştır. Diğer boyalar gibi uygulayarak dilediğiniz renge doğal yoldan kavuşabilirsiniz.

 

  • Natural Colors Organik Boyalar

İçeriğinde bulunan aloevera, Hindistan cevizi, buğday yağı, badem yağı, greyfurt özü, E ve C vitaminleri sayesinde saçınızın rengini değiştirirken çok güzel bir şekilde de besler. Amonyak ihtiva etmemesi sayesinde saçlara bir zararı yoktur. 28 farklı renk seçeneği bulunan ürün oldukça beğenilir.

 

  • Logona Organik Saç Boyaları

İçeriğinde kına, sinameki, kurkuma, rhatany, hatmi, jojoba, buğday proteini bulunan bu saç boyası saçlarınızı besler. Saçın doğal yapısını bozmayan ürünün alerjik reaksiyon riski de oldukça azdır. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

  • Phyto Color Organik Boya

Kimyasal madde içermeyen bu boya markası saçın yapısına zarar vermeden rengini değiştirir. Amonyak bulunmaz. Kokusu çok rahatsız edici değildir.

 

  • Naturigin Organik Boya

Paraben ve amonyak içermemesi sayesinde çok sayıda kadın tarafından tercih edilmektedir. Ücret olarak daha yüksek de olsa bir ay boyunca rahatça kullanabileceğiniz için uygun sayılır. İçeriğinde bulunan 12 çeşit yağ sayesinde aynı zamanda iyi bir besleyici üründür. Saçınıza uyguladıktan sonra ortalama 30 dk. bekleyip durulamalısınız. Aloevera, soyaproteini, buğday özü, shea yağı, kayısı çekirdeği yağı, üzüm çekirdeği yağı içeriği ile çok zengindir.

 

 

Bir önceki yazımızda Başarılı Siyah Nokta Temizleyicileri başlığı içeren makalemizde en iyi siyah nokta temizleyici, siyah nokta temizleyici bant ve siyah nokta temizleyici nasıl kullanılır hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top