Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Öykü Bebeğin Yolculuk Öncesi Bakımı Oyunu

Öykü Bebeğin Yolculuk Öncesi Bakımı Oyunu

Öykü Bebeğin Yolculuk Öncesi Bakımı Oyunu

Öykü Bebeğin Yolculuk Öncesi Bakımı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Bebek bakma oyunları sevenler için muhteşem bir oyun geliyor. Daha önce eğer oynadıysanız bu küçük oyunu çok seveceğinizden adımız kadar eminiz. Oyundaki karakterin adı Öykü. Öykü Bebeğin Yolculuk Öncesi Bakımı adlı oyunu ile çok eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve bu geniş kapsamlı eğlenceli oyunumuzda sizler de yerinizi alın.

Öykü Bebeğin Yolculuk Öncesi Bakımı oyunun konusu ise oyunun isminden de anlaşılacağı gibi Öykü adlı bebeğin ailesiyle birlikte yolculuk yapmadan önceki bakımını anlatmaktadır. Öncelikle sevimli bebeğin bezi kirlenmiştir. Bezini çıkaracak ve poposunu en güzel şekilde temizlemeniz gerekecek. Pişik olmaması için de ayrıca pudra kullanmanız gerekecektir. Bezleri değiştirin ve Öykü bebeğin bu konuda rahat etmesini sağlayın.

Birkaç malzeme ile birlikte temizlik işini sonlandıracaksınız. Sonraki işleminizi ise tatlı bebeği giydirmek olacaktır. Ekranda yer alan kıyafetler ile birlikte Öykü bebeği en iyi şekilde hazırlayacaksınız. Bebeği giydirirken oyuncağını vermeyi de ihmal etmemeniz gerekiyor. Seçimleriniz ve özeninizle Öykü bebek çok mutlu görünecek.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top