Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Özge Gürel En Yeni Resimleri

Özge Gürel En Yeni Resimleri

Özge Gürel Kimdir?

Özge Gürel doğum tarihi : 5 Şubat 1987

Özge Gürel doğum yeri : İstanbul

Özge Gürel boyu : 1.69 m

Özge Gürel kilo : 56 kg

Özge Gürel resimleri ile son yılların en popüler isimleri arasında olan Özge Gürel’i daha yakından tanıyabilirsiniz. Özge Gürel Silivri’de büyümüştür. İlkokul ve orta okulu orada okumuştur. Üniversitede ise Beykent Üniversitesi Ticaret bölümünde okumuştur. Özge Gürelin en yeni resimleri ile siz de başarılı ismi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Özge Gürel, Özge Gürel resimleri, Özge Gürel pozları, Özge Gürel dizi resimleri, Özge Gürel, Özge Gürel resimleri, Özge Gürel pozları, Özge Gürel dizi resimleri fotoları

Özge Gürel dizi resimleri fotoları ile oynadığı dizi Kiraz Mevsiminde bir çok karesini görebilirsiniz. Özge Gürel saç modelleri ile farklı saç stillerini siz de inceleyip kendiniz yapabilirsiniz. Özge Gürel 2016 resimleri arasında son yıllarda yer aldığı projelerde ki karelerini de tek tek inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top