Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Pamuk Prenses’in Bebeği Oyunu

Pamuk Prenses’in Bebeği Oyunu

Pamuk Prenses'in Bebeği Oyunu

Pamuk Prenses’in Bebeği Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Masalların ve çizgi filmlerin kahramanı Pamuk Prenses‘in artık oyunlarına da alışır olduk. Oyunlarında önceden kendisine yer veriyordu. Son zamanlarda ise yeni doğan bebeği ile ilgili oyunlarda görüyoruz sevimli prensesi. Prensesimizin yeni oyununun adı Pamuk Prenses’in Bebeği oyunudur. Haydi küçük oyun severler bu zevkli Pamuk Prenses oyununa başlayın ve bu eğlenceli dakikalara ortak olun.

Pamuk Prenses’in Bebeği oyununun konusu ise şu şekildedir: Yakışıklı prens ile evlendikten sonra bebekleri olan prensesin bebeği zaman zaman huysuzlanıyor ve bakıma ihtiyacı oluyor. Bebekleri ağlayan prenses tatlı bebeğine bakmaya çalışıyor. Bebekleri için gerekli bakımı yapacak olan anne ve baba sonrası sizlere de iş düşecektir. Bebek için gerekli olan tüm adımları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Prenses bu konuda sizlere güveniyor.

Oyun size görev düşene kadar çok güzel bir şekilde ilerleyecektir. Görev vaktiniz geldiğinde oyun sizleri yönlendirecektir. Adımları iyi takip etmeniz oyunu kolay bir şekilde tamamlamanıza fayda sağlayacaktır. Anne ve baba gittikten sonra tatlı bebeğin odasını en güzel şekilde süslemeniz gerekecektir.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top