Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Pamuk Prenses’in Bebeğinin Gece Bakımı Oyunu

Pamuk Prenses’in Bebeğinin Gece Bakımı Oyunu

Pamuk Prenses'in Bebeğinin Gece Bakımı oyunu

Pamuk Prenses’in Bebeğinin Gece Bakımı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Masalların en ünlü kahramanlarından ve küçüklü büyüklü herkesin fenomeni olan Pamuk Prenses ile ilgili pek çok oyun bulabilmekteyiz. Çizgi film ve masal kitaplarının ardından oyunlarda da kendisini sık sık gösteren ünlü karakter bugün pek sevimli bir oyunla geliyor. Pamuk Prenses’in Bebeğinin Gece Bakımı oyunu ile çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Pamuk Prenses’in Bebeğinin Gece Bakımı oyununun konusu oyunun isminden de anlaşılacağı gibi Pamuk Prenses’in bebeği ile ilgili bakımını belirtmektedir. Bildiğimiz gibi Pamuk Prenses kötü cadının elmasını yemiş ve uykuya dalmış sonra da hiç uyanmamıştı. Onu kurtaran prensi ile evlenmiş ve çocukları olmuştur. Güzel mi güzel bir bebekleri olmuştur ancak her şey istedikleri gibi gitmemektedir. Bebek bakımı ile ilgili bilgi sahibi olmayan Pamuk Prenses yardım istemektedir. Ona yardımcı olacak tek kişi sizsiziniz.

Ağlayan bebek öncelikle sakinleştirilecek. Yatırılan bebeğin odasını muhteşem bir şekilde dekore etmeniz gerekecek. Bebek ne kadar rahat olursa o kadar huysuzluğu azalacak. Prens ve prenses sayenizde çok mutlu olacak.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top