Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Pony’nin Diş Tedavisi Oyunu

Pony’nin Diş Tedavisi Oyunu

Pony'nin Diş Tedavisi Oyunu

Pony’nin Diş Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Pony grubunu bilenler için her gün farklı ve ilginç oyunlar görebilmekteyiz. Pony’leri sevenler de bizzat onların çizgi filmlerini seyrediyor, oyunlarını oynuyorlar. Tedavi ve ameliyat oyunlarının vazgeçilmezi haline gelen Pony’ler yeni bir oyunla daha karşımıza çıkmaktadır. Pony’nin Diş Tedavisi oyunu, oynayanlar için neşe kaynağı olacak…

Pony’nin Diş Tedavisi oyunu amacı, bir Pony’nin dişleriyle ilgili sorunlarını ve tedavi edilmesini konu etmektedir. Küçük Pony, son zamanlarında yediklerine dikkat etmez. Çikolata ve tuzlu bisküviler yemiştir bol bol. Ancak ihmal ettiği dişleri de yıpranmıştır bu nedenle. Son zamanlarda dişlerinde sarılık ve hafif çürüme meydana gelmiştir. Bu da dişlerinin kötü görünmesine ve ağrımasına neden olmuştur. Pony bu durumdan çok şikayetçi ve acil olarak tedavi almak istemiştir. Tedavi için Pony’e yardımcı olacak doktorlar sizler olacaksınız.

Diş tedavi işlemi için öncelikli olarak ekranda bulunan malzemeleri ve yönlendirmeleri dikkate almanız gerekmektedir. Fırçalama işlemi ile dişleri beyazlatacak, çürüklerden arındıracaksınız. Tedavi olamayacak derecede olan dişleri çıkarıp yenisi koyacaksınız ve tedaviyi başarıyla tamamlayacaksınız.

Bir önceki yazımızda Minik Monster Kulak Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Minik Monster Kulak Tedavisi, Minik Monster Kulak Tedavisi oyunu ve Minik Monster Kulak Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top