Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Prenses Barbie Renkli Saçları Oyunu

Prenses Barbie Renkli Saçları Oyunu

Prenses Barbie Renkli Saçları Oyunu

Prenses Barbie Renkli Saçları Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyalar güzeli sevimli kız Barbie bugün karşımıza değişik bir oyunla daha çıkmaktadır. Giyimine ve makyajına dikkat eden güzel prenses saçlarını da ihmal etmektedir. Bakımı için de uzun süre uğraşmaktadır. Uzun zamandır farklı saç modelleri geliştiren Barbie bu modellerin arasından bir tanesini bugün seçecektir. Prenses Barbie Renkli Saçları oyunu ile birlikte Barbie’nin güzel saçlarına tanıklık edeceğiz.

Prensen Barbie Renkli Saçları oyunu Barbie’nin uzun süredir uğraş verip araştırdığı saç modelleri ile ilgili denemelerini konu etmektedir. Barbie, birbirinde farklı rengarenk saç örnekleri konusunda uzun zamandır araştırma yapmaktaydı. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bu örnekleri artık kullanmak istemektedir. Ancak tek başına karar veremiyor. Sizler bu konuda ona akıl danışmanlığı yaparak destek olacaksınız.

Pek çok renkte ve ilginç olarak şekillendirilmiş saç modeli bulmak mümkün. Saç modellerini Barbie’ye uygun olacak şekilde ayırmanız gerekecek. Bu da Barbie’nin vazgeçemediği güzel elbiselerle birlikte olacaktır. Barbie’nin elbiselerine uygun pek çok saç modeli bulabilirsiniz. Ardından ise Barbie’nin ekstra bakımlarını yapacaksınız. Oyun sizleri yönlendirecektir.

Bir önceki yazımızda Barbie Süper Kahraman Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Süper Kahraman ve Barbie Süper Kahraman oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top