Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Prenses Barbie’nin Cupkeki Oyunu

Prenses Barbie’nin Cupkeki Oyunu

Prenses Barbie'nin Cupkeki Oyunu

Prenses Barbie’nin Cupkeki Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli tatlı prensesimiz Barbie gün geçmiyor ki güzel oyunlara konu olmasın. Geçmiş oyunlarından hatırladığımız gibi Barbie her zaman en güzel olmayı başarmıştı. Tabi bunda bizlerin de büyük payı vardır. Güzel seçimlerimizle birlikte Barbie’yi giydiriyor, onu en şık ilan ediyorduk. Bugün yine güzeller güzeli Barbie çok seveceğiniz bir oyunlar geliyor. Prenses Barbie Cupkeki oyunu sizleri çok eğlendirecektir.

Prenses Barbie Cupkeki oyununun konusu ise şu şekilde belirtilebilir: oyunda Barbie prenses rolündedir ve konuklarına pasta hazırlayıp ikram etmek istemektedir. Barbie için bu sefer giyim değil de pasta konusunda yardımcı olacaksınız. Dünyalar güzeli Barbie pasta yapımında pek bir maharetli değil onun için sizlerin yardımını istiyor. Bakalım Barbie için neler yapabileceksiniz.

Oyun yönlendirmeleri eşliğinde Barbie için çok güzel cupkek çıkarabilirsiniz. Birbirinden güzel ve ilginç pastalar yapmak için gerekli vaktiniz var. Barbie en iyisi olsun, geç olsun fark etmez diyor. Haydi bu güzel oyunda güzel pastalar çıkarmak için kolları sıvayın ve Barbie’ye en güzel pastayı yapın.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top